Fotografia Ślubna

Bez wątpienia każdy ślub ma swój niepowtarzalny klimat, który odzwierciedla osobowości Młodej Pary, ich relacje, charaktery oraz wyjątkowe uczucie, które ich łączy… Fotografując staram się uchwycić ten klimat i wydobyć go w taki sposób, aby fotografie nie były tylko suchym zapisem wydarzeń tego, jakże ważnego dnia, lecz tworzyły piękną opowieść o wyjątkowym uczuciu, które łączy Młodych Małżonków.

Mój styl pracy to przede wszystkim uważna obserwacja - staram się w miarę możliwości nie ingerować w to, co dzieje się w trakcie ślubu. Dzięki temu mam szansę, aby dostrzec te najbardziej niezwykłe momenty w tym jedynym dniu...

Oferuję Państwu kompleksową obsługę uroczystości ślubnych oraz wydarzeń im towarzyszących. W ramach usługi wykonywany jest reportaż ślubny z poszczególnych etapów uroczystości:

 • Przygotowania do ślubu
 • Ceremonia
 • Wesele
 • Plener
(w zależności od wybranego pakietu), a także dodatkowe fotografie realizowane na życzenie Młodej Pary (indywidualne życzenia oraz szczególne pomysły wykonania zdjęć).

Obejrzyj galerię
Zapytaj o szczegóły

Makijaż ślubny

Perfekcyjny makijaż przez cały dzień.

Dzięki stałej obecności fotografa-wizażysty w dniu ślubu, masz pewność, że Twój makijaż będzie cały czas wyglądał idealnie, a Ty świetnie wyjdziesz na zdjęciach!

W dniu ślubu każda kobieta chce wyglądać wyjątkowo. Suknia ślubna, odpowiednie uczesanie i dobrze dobrany makijaż pięknie podkreślają urodę Panny Młodej. Makijaż ślubny może naprawdę wiele zdziałać: ukryć oznaki zmęczenia oraz sprawić, że w dniu ślubu Panna Młoda będzie się czuła się piękna i wyjątkowa. Taki makijaż gwarantuje idealny wygląd przez cały dzień, a odpowiednio dobrane kosmetyki zapewnią komfort idealnej skóry przez wiele godzin. Wygląd Panny Młodej w tym dniu zapamiętają wszyscy, zostanie też uwieczniony na wielu fotografiach i filmie, dlatego tak ważne jest perfekcyjne wykonanie makijażu ślubnego.

Makijaż ślubny łączy w sobie cechy makijażu dziennego, wieczorowego oraz fotograficznego. W zależności od oczekiwań i typu urody Panny Młodej makijaż może być subtelny i delikatny lub zdecydowany i mocny. Aby wykonać idealnie dopasowany make up, podczas makijażu próbnego brana jest pod uwagę tonacja i kolorystyka sukni ślubnej oraz dodatków, a także preferencje Panny Młodej.

Każdy makijaż wykonywany jest technikami oraz kosmetykami gwarantującymi jego trwałość oraz dobry wygląd o każdej porze dnia i nocy – zarówno w świetle naturalnym, jak i sztucznym oraz przed obiektywem aparatu. Zakres usług obejmuje wcześniejszą próbę makijażu.

Makijaż próbny GRATIS! (przy jednoczesnym wykupieniu usługi fotografowania)

Zapytaj o szczegóły

Fotografia rodzinna

Proponuję Państwu fotografię ciążową skierowaną do Pań będących w ciąży oraz fotografię rodzinną dla rodziców małych dzieci, którzy chcą uwiecznić tak ważne momenty swojego życia jak macierzyństwo.

Sesja dziecięca/rodzinna

Sesja, która odbywa się w studiu fotograficznym lub w plenerze. Sesja trwa od około 1-3 godziny (w zależności od wieku oraz chęci współpracy małego modela :), w tym czasie możemy oczywiście nakarmić i przewinąć Maluszka, jest chwila na zabawę i poprzytulanie do mamy).

W trakcie sesji wykonywane są portrety Maluszka lub/oraz wspólne zdjęcia całej rodziny.

Sesja ciążowa

Portrety Pań oczekujących na narodziny maleństwa. Wykonywane zazwyczaj około 7-8 miesiąca ciąży w studiu lub w plenerze.

W trakcie sesji wykonywane są fotografie w 2-3 różnych stylizacjach (wykorzystywane są stroje oraz rekwizyty, które znajdują się w studiu, jak i te przyniesione przez klientkę). Istnieje również możliwość skorzystania z usług profesjonalnej wizażystki, która bezpośrednio przed zdjęciami wykona odpowiednio dobrany do urody klientki oraz charakteru sesji (stylizacji) makijaż.

Chrzest

To reportaż zawierający ceremonię w Kościele, zdjęcia grupowe i ewentualnie kilka zdjęć z przyjęcia.

W ramach każdej sesji otrzymują Państwo:

 • umiejętności i doświadczenie fotografa,
 • czas poświęcony na wykonanie sesji, czas poświęcony na selekcję zdjęć oraz bardzo staranną i delikatną obróbkę zdjęć (usuwane są również drobne mankamenty skóry),
 • dostęp do rozmaitych dodatków do zdjęć (ubranka, czapeczki, maskotki itp.). Mogą Państwo sami wybierać dodatki lub zdać się na mnie,
 • zdjęcia zapisane na nośniku CD/DVD,
jeśli sesja jest prezentem, otrzymują Państwo specjalnie przygotowany ręcznie wykonany bon podarunkowy.

Obejrzyj galerię
Zapytaj o szczegóły

Sesje fotograficzne

Fotografia portretowa, beauty, fashion. Sesja zdjęciowa to usługa dla wszystkich, którzy chcieliby posiadać profesjonalne zdjęcia i mają ochotę na przygodę z obiektywem. Sesje odbywają się w studiu lub w plenerze i trwają około 2-4 godziny. W trakcie sesji wykonywane są zdjęcia w 2-3 stylizacjach (do dyspozycji klientów stroje oraz dodatki, a także możliwość skorzystania z usług profesjonalnej wizażystki).

W ramach każdej sesji otrzymują Państwo:

 • umiejętności i doświadczenie fotografa,
 • czas poświęcony na wykonanie sesji, czas poświęcony na selekcję zdjęć oraz bardzo staranną i delikatną obróbkę zdjęć (usuwane są również drobne mankamenty skóry),
 • dostęp do rozmaitych dodatków do zdjęć oraz możliwość skorzystania z usług profesjonalnej wizażystki,
 • zdjęcia zapisane na nośniku CD/DVD,
jeśli sesja jest prezentem, otrzymują Państwo specjalnie przygotowany ręcznie wykonany bon podarunkowy.

Obejrzyj galerię
Zapytaj o szczegóły

Wizaż

Makijaż dzienny

Delikatny i stonowany makijaż , dostosowany idealnie do typu urody. Jego celem jest podkreślenie naturalnego piękna oraz zamaskowanie niedoskonałości cery, a także skorygowanie kształtu twarzy i oczu za pomocą światłocienia.

Makijaż wieczorowy

Jest znacznie mocniejszy od makijażu dziennego. W makijażu wieczorowym śmiało można pozwolić sobie na bardziej nasycone barwy cieni oraz odważniejsze korzystanie z różu. Wieczór to czas w którym mile widziane są wszystkie efekty połysku i blasku, do zastosowania także w makijażu.

Makijaż fotograficzny

Piękne wizerunki modelek na zdjęciach to najczęściej efekt pracy wielu specjalistów, m.in. fotografa, stylisty i wizażysty. Makijaż fotograficzny różni się od tradycyjnego przede wszystkim tym, że musi uwzględniać czynniki, warunkujące uzyskanie dobrego efektu na zdjęciu: światło, technikę fotograficzną oraz ogólną koncepcję obrazu.

Będąc jednocześnie fotografem i wizażystką, o wiele łatwiej jest mi osiągnąć taki efekt, który będzie zadowalający dla fotografowanej osoby i zarówno spójny z ogólną wizją i charakterem wykonywanych przeze mnie zdjęć.

Zapytaj o szczegóły

Profesjonalne i elegancko oprawione zdjęcia to wspaniała dekoracja lub prezent dla bliskiej osoby. Wykonane w Magnetic Studio lub posiadane już fotografie mogą zostać oprawione dla Państwa na wiele sposobów. Poniżej przedstawiam kilka najciekawszych.

Fotoalbum

Fotoalbum jest wyjątkową pamiątką. Jest to album oprawiony w skórę naturalną, ekologiczną lub albumową, w którym zdjęcia są bezpośrednio nadrukowane na wysokiej jakości grubym papierze fotograficznym o strukturze jedwabiu. Projekt graficzny fotoalbumu wykonywany jest przeze mnie osobiście, po wcześniejszym wyborze przez klienta kolorystyki. Każdy fotoalbum stanowi więc niepowtarzalne dzieło. Taki album to idealny pomysł na prezent dla rodziców czy dziadków.

Zapytaj o szczegóły

Fotoobraz – wydruk na płótnie

Bardzo ciekawym sposobem prezentacji zdjęć jest płótno. Wydruk fotografii jest naciągnięty na krosna malarskie. Tak powstały obraz jest od razu gotowy do powieszenia na ścianie, nie wymaga dodatkowych ram. Można wykonać pojedynczy obraz lub cykl obrazów z kilku fotografii. Ilość kombinacji jest ogromna, a efekty zachwycające!

Zapytaj o szczegóły

Bon podarunkowy

Bon podarunkowy na sesję zdjęciową to idealny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego. Kuzynce niebawem urodzi się maleństwo, zbliża się Dzień Kobiet, a może ktoś bliski ma niedługo urodziny? Z takiej okazji warto sprezentować niebanalny upominek w postaci sesji zdjęciowej, która na pewno będzie wyjątkową pamiątką. Każdy bon podarunkowy zaprojektowany jest ręcznie i stanowi jednocześnie piękne opakowanie na płytę zawierającą zdjęcia z sesji.

Zapytaj o szczegóły